Op welk product heeft uw vraag betrekking?

Blu-ray, DVD en CD
USB-stations
Geheugenkaarten
SSD
Vaste schijven
Toebehoren
Lighting
Blu-ray, DVD en CD
Antwoorden op uw vragen Downloads Technische ondersteuning / Help Handige koppelingen Brochures en handleidingen Opmerkingen bij publicatie
Storage media:Your questions answered
Als u uw vraag niet kunt vinden, neemt u rechtstreeks contact op met Verbatim Support via supportcentre@verbatim-europe.com.

Vervaagt een LightScribe-afbeelding onder invloed van UV-licht? In welke mate en na hoeveel tijd zal de afbeelding vervagen?

Langdurige blootstelling aan direct ultraviolet licht en zonlicht moet worden vermeden, zowel om schade aan de gegevenszijde van de disc te voorkomen als om een eventueel vervagen van de afbeelding tegen te gaan. De afbeelding vervaagt onder invloed van direct UV-licht of zonlicht, maar de snelheid waarmee dit gebeurt is afhankelijk van de intensiteit en de blootstellingsduur.
Terug
 
 
 
Copyright © 2012 Verbatim Ltd. All Rights Reserved.
"Verbatim" and logo are the trademarks of Mitsubishi Kagaku Media Co., Ltd. registered in EU and other countries.
1MB = 1,000,000 bytes 1GB = 1,000,000,000 bytes. Some of the capacity is used for formatting and other functions, and thus is not available for data storage.
Website Design & Development by Orckid