Vmail Home Verkooppunten  
Storage Media - Verbatim
Notch

Producten die niet meer worden geproduceerd

DVD+R


DVD+R Double Layer Matt Silver

This Product is no longer available
Verbatim DVD+R maakt gebruik van de Verbatim AZO-technologie voor opnamen van superieure kwaliteit. Dankzij de hoge compatibiliteit zijn de discs van Verbatim ideaal voor het uitwisselen van computerdata, homevideo's, foto's en muziek.

AZO-opnamelaag.
Maximale opnamestabiliteit.
Superieure levensduur.
Voor video- (CLV) en datatoepassingen (CAV).



Productnummer: 43460
Capaciteit: 8.5GB
Snelheid: 2.4x
Verpakking: 5 Pack Branded Jewel Case
Disc-oppervlak: Matt Silver

Verbatim double-layer discs bieden een indrukwekkende opslagcapaciteit van 8,5 GB (2,6 GB voor 8 cm discs). De dubbele opnamelaag wordt gerealiseerd door een nieuwe substraatlaag aan te brengen tussen de beide opnamelagen, waardoor de laserstraal beide opnamelagen kan beschrijven. Nadat de eerste laag is beschreven, wordt de focus van de laser aangepast om de tweede laag te beschrijven.

Online literatuur

Downloads

Verwante producten

43562

DVD+R Double Layer Matt Silver 2.4x (43562)
43632

DVD-R 8cm Dual Layer Matt Silver (43632)

Tevens verkrijgbaar:

Where to buy this product

Producten die niet meer worden geproduceerd Klik hier
Sitemap Informatie over Verbatim Contact Ondersteuning Persinformatie Technologie
Environment Milieu
Vmail Meld u vandaag nog aan
LEFT CURVE   RIGHT CURVE
Copyright © 2010 Verbatim Ltd. All Rights Reserved.
"Verbatim" and logo are the trademarks of Mitsubishi Kagaku Media Co., Ltd. registered in EU and other countries.
1MB = 1,000,000 bytes 1GB = 1,000,000,000 bytes. Some of the capacity is used for formatting and other functions, and thus is not available for data storage.