Vmail Home Verkooppunten  
Storage Media - Verbatim
Notch

DVD+R


DVD+R LightScribe V1.2

Verbatim DVD+R maakt gebruik van de Verbatim AZO-technologie voor opnamen van superieure kwaliteit. Dankzij de hoge compatibiliteit zijn de discs van Verbatim ideaal voor het uitwisselen van computerdata, homevideo's, foto's en muziek.

AZO-opnamelaag.
Maximale opnamestabiliteit.
Superieure levensduur.
Voor video- (CLV) en datatoepassingen (CAV).



Productnummer: 43576
Capaciteit: 4.7GB
Snelheid: 16x
Verpakking: 10 Pack Spindle
Disc-oppervlak: Lightscribe
Afdrukbaar gebied: 41 mm vanaf het gat in het midden

LightScribe is een techniek om een label rechtstreeks op de disc aan te brengen. U brandt de gegevens op een disc en vervolgens keert u de disc om, waarna u met de laser van hetzelfde schijfstation een professioneel label etst in het oppervlak van de disc. Een eenvoudig principe: "branden, omkeren, branden" met LightScribe Direct Disc Labeling.
LightScribe versie 1.2 DVD's kunnen nu met 16x snelheid worden opgenomen en de tijd voor het labelen is 30% korter! Het oppervlak van een DVD kan nu in 21 minuten worden gelabeld (vroeger in 35 minuten).

Zie www.lightscribe.com voor stuurprogramma's, suggesties en voorbeelden.

More Information

Online literatuur

Downloads

Verwante producten

43567

DVD-R Glossy Wide Inkjet Printable No ID Brand (43567)
43621

DVD-R LightScribe V1.2 (43621)

Tevens verkrijgbaar:

Where to buy this product

Producten die niet meer worden geproduceerd Klik hier
Sitemap Informatie over Verbatim Contact Ondersteuning Persinformatie Technologie
Environment Milieu
Vmail Meld u vandaag nog aan
LEFT CURVE   RIGHT CURVE
Copyright © 2010 Verbatim Ltd. All Rights Reserved.
"Verbatim" and logo are the trademarks of Mitsubishi Kagaku Media Co., Ltd. registered in EU and other countries.
1MB = 1,000,000 bytes 1GB = 1,000,000,000 bytes. Some of the capacity is used for formatting and other functions, and thus is not available for data storage.